Meer verstand van verzekeren

0

Met name mbo’ers en hbo’ers hebben weinig kennis over verzekeringen. Achmea heeft samen met FNV Jong een gastles ontwikkeld waarin de benodigde basiskennis over verzekeren aan bod komt.

De gastles is tot stand gekomen in nauwe samenwerking met de Achmea Academy. Directeur Wilma de Bruijn: “In de top vijf van uitgaven die jongeren doen zonder dat ze precies weten wat het is, wat het kost of wat het oplevert nemen verzekeringen een prominente plaats in. Jongeren weten blijkbaar nog minder over verzekeren dan wij al dachten.”

Docenten kunnen de gratis lessen eenvoudig aanvragen.

Elke werkdag het belangrijkste financiële nieuws in uw mailbox? Meld u gratis aan voor InFinance Daily.

Over de auteur

De redactie is verantwoordelijk voor de dagelijkse nieuwsupdates op de website InFinance.nl en nieuwsbrief InFinance Daily.

Reacties zijn gesloten voor dit bericht.