Vernieuwde FFP-opleiding van start

0

De nieuwe leergang Financiële planning en het overgangsprogramma FFP PE van Nibe-SVV zijn geaccrediteerd door de Federatie Financiële Planning (FFP).

Dit betekent dat deze voldoen aan de nieuwe vakbekwaamheidseisen van de FFP: FFP 2.0. Deze eisen zijn per 1 januari 2014 ingegaan en sluiten aan op de bredere opleidingseisen en nieuwe vorm van examinering.

Tijdens de leergang Financiële planning leren deelnemers in vijftien bijeenkomsten zelfstandig de inkomens- en vermogenssituatie van particulieren en ondernemers in kaart te brengen en te analyseren en op basis daarvan hoogwaardige integrale adviezen te bieden.

Deelnemers aan het overgangsprogramma FFP PE leren onder meer actualiteiten op het vakgebied, kennis en actualiteit in de advisering te integreren en vaardigheden en competenties te trainen.

Toekomstige FFP-leden bereiden zich met de leergang voor op het nieuwe FFP-examen. Het diploma hiervan is een van de vereisten voor het FFP-register. Huidige leden kunnen het overgangsprogramma volgen. Dit programma vervangt het reguliere PE-programma 2014 voor FFP-leden. De nieuwe leergang Financiële planning start 26 mei en het overgangsprogramma FFP PE in september 2014.

Elke werkdag het belangrijkste financiële nieuws in uw mailbox? Meld u gratis aan voor InFinance Daily.

Over de auteur

De redactie is verantwoordelijk voor de dagelijkse nieuwsupdates op de website InFinance.nl en nieuwsbrief InFinance Daily.

Reacties zijn gesloten voor dit bericht.