Verzekeringsportefeuille AnsvarIdéa in systemen Turien

0

De verzekeringsportefeuille van AnsvarIdéa is succesvol geïntegreerd in de systemen van Turien & Co.

Voortaan zal Turien & Co., in volmacht, het beheer en de administratie van de volledige Ansvar-portefeuille verzorgen. De provinciale Ansvar-portefeuille werd tot voorkort in een aparte administratie beheerd.

Dezelfde organisatie

Turien & Co. en Ansvar zijn geen onbekenden van elkaar; beide organisaties maken al jaren deel uit van dezelfde organisatie. Bovendien heeft het merendeel van de Ansvar-adviseurs al een samenwerking met Turien & Co. De uitbreiding van deze samenwerking is dan ook een logische volgende stap. Björn Jalving (foto), directeur operations van Turien & Co.: “Voor assurantieadviseurs betekent deze stap dat zij nu binnen één omgeving toegang hebben tot alle verzekeringsproducten van zowel Ansvar als Turien & Co. Zo kunnen de adviseurs van Turien & Co. gemakkelijk toegang krijgen tot de Ansvar bewust verzekeringen. En hebben de adviseurs van Ansvar toegang tot de nicheproducten van Turien & Co. Daarbij hoeven verbeteringen vanaf nu nog maar op één plek gerealiseerd te worden waar dit voorheen altijd op twee plekken moest gebeuren. Dit maakt dat we in de toekomst sneller op veranderingen kunnen inspelen.”

Gemakkelijker opschalen

“Daarnaast vergroten we met deze stap onze efficiëntie op het gebied van administratieve werkzaamheden en versterken we onze operationele afdelingen. Een goed voorbeeld hiervan is dat we bij een grote storm makkelijker kunnen opschalen, omdat onze behandelaars nu van hetzelfde systeem gebruikmaken en elkaar direct kunnen ondersteunen”, zegt Jalving.

Elke werkdag het belangrijkste financiële nieuws in uw mailbox? Meld u gratis aan voor InFinance Daily.

Deel dit artikel

Over de auteur

De redactie is verantwoordelijk voor de dagelijkse nieuwsupdates op de website InFinance.nl en nieuwsbrief InFinance Daily.

Reacties zijn gesloten voor dit bericht.