Lagere rente bij groene restauratie

0

Het Nationaal Restauratiefonds verlaagt de rentes voor restauratie en verduurzaming van rijksmonumenten van 1,5% naar 1% (tot 20 jaar vast). Het is sinds vorig jaar mogelijk om naast de restauratie ook het verduurzamen van een rijksmonument laagrentend te financieren via het Restauratiefonds.

Het Nationaal Restauratiefonds biedt al ruim 30 jaar laagrentende leningen aan voor de restauratie van monumenten met als doel deze in stand te houden. Het werd in 1985 opgericht door het toenmalige ministerie van OCW.

Stimuleren

“Deze renteverlaging biedt een extra stimulans voor eigenaar-bewoners van rijksmonumenten om te investeren in het behoud van hun monument. Zo draagt deze renteverlaging bij aan onze doelstelling om alle monumenten ‘springlevend’ te houden”, aldus Kees-Jan Dosker, directeur van het Restauratiefonds.

Elke werkdag het belangrijkste financiële nieuws in uw mailbox? Meld u gratis aan voor InFinance Daily.

Deel dit artikel

Over de auteur

De redactie is verantwoordelijk voor de dagelijkse nieuwsupdates op de website InFinance.nl en nieuwsbrief InFinance Daily.

Reacties zijn gesloten voor dit bericht.