
Alle medewerkers van Vannu. financieel helder in Velp hebben deze week de akte van belofte voor de financiële sector afgelegd. Daarmee is het kantoor uit Veld het eerste financieel advieskantoor in Nederland.
Vanaf 2013 zijn eigenaren en bestuurders van financiële ondernemingen verplicht om een eed of belofte afleggen waarbij ze tijdens een officiële ceremonie beloven dat ze hun functie integer en zorgvuldig zullen uitoefenen, de klant centraal zullen stellen en het vertrouwen in de sector zullen bevorderen. Medewerkers van financiële ondernemingen kunnen de eed of belofte op vrijwillige basis afleggen. Gera Janssen, directeur Vannu, had de eed eerder dit jaar al afgelegd. Na voorlezing van de ‘akte van belofte voor de financiële sector’ hebben ook de medewerkers van haar advieskantoor de belofte afgelegd.
De tekst van de afgelegde belofte luidt als volgt:
Ik beloof dat ik mijn functie integer en zorgvuldig zal uitoefenen.
Ik beloof dat ik een zorgvuldige afweging zal maken tussen alle belangen die bij de onderneming betrokken zijn, te weten die van de klanten, de aandeelhouders, de werknemers en de samenleving waarin de onderneming opereert.
Ik beloof dat ik in die afweging het belang van de klant centraal zal stellen en de klant zo goed mogelijk zal inlichten.
Ik beloof dat ik mij zal gedragen naar de wetten, de reglementen en de gedragscodes die op mij van toepassing zijn.
Ik beloof dat ik geheim zal houden wat mij is toevertrouwd
Ik beloof dat ik geen misbruik zal maken van mijn kennis.
Ik beloof dat ik mij open en toetsbaar zal opstellen en ik ken mijn verantwoordelijkheid voor de samenleving
Ik beloof dat ik mij zal inspannen op het vertrouwen in de financiële sector te behouden en te bevorderen.
Dat verklaar en beloof ik!
Elke werkdag het belangrijkste financiële nieuws in uw mailbox? Meld u gratis aan voor InFinance Daily.







