
De Goudse kan beginnen met de uitbetaling van tegemoetkomingen voor individuele beleggingsverzekeringen. Inmiddels is 90% van de vaststellingsovereenkomsten getekend. Daarmee is voldaan aan de voorwaarde om de regeling uit te voeren.
De verzekeraar bereikte vorig jaar overeenstemming met ConsumentenClaim, Woekerpolis.nl, Woekerpolisproces, de Consumentenbond en Wakkerpolis. De regeling geldt voor klanten met een individuele beleggingsverzekering bij De Goudse die bij een van deze organisaties zijn aangesloten. Aanmelden kon tot februari 2024.
Nu de vereiste deelname is bereikt, kunnen de verdere afwikkeling en uitbetaling beginnen. Betrokken klanten ontvangen van hun belangenorganisatie persoonlijk informatie over hun situatie en het vervolg.
De Goudse beschouwt de regeling als de definitieve afsluiting van het dossier. De afspraken sluiten volgens de verzekeraar aan bij eerder getroffen regelingen met grote verzekeraars.
Elke werkdag het belangrijkste financiële nieuws in uw mailbox? Meld u gratis aan voor InFinance Daily.







