Volksbank heet nu officieel ASN Bank

0

Op 1 juli 2025 wijzigt de juridische naam van de Volksbank naar ASN Bank en markeert daarmee de officiële overgang naar ASN Bank.

Met de nieuwe organisatie wint ASN Bank naar eigen zeggen aan slagkracht zodat de bank, in een sterk gereguleerde omgeving, beter kan inspelen op de technologische ontwikkelingen, veranderende economische omstandigheden en de impact van al deze aspecten op klanten. En waarbij de bank tegelijkertijd ook effectiever opereert om zo haar klanten beter te bedienen, structureel te voldoen aan wet- en regelgeving en ook een kostenreductie te realiseren. Vanuit dat laatste perspectief is de eind 2024 aangekondigde banenreductie van meer dan 700 FTE’s per 1 juli 2025 geëffectueerd. De implementatie van de transformatie kent een geplande doorlooptijd van drie jaar.

RegioBank en BLG Wonnen

In lijn met de rebranding naar ASN Bank zijn per 1 juli de eerste 116 kantoren omgebouwd naar de nieuwe ASN-huisstijl zodat het merk voortaan ook zichtbaar is in het straatbeeld. Per 1 juli gaan de klanten van SNS (1,5 miljoen klanten) en ASN Bank (0,8 miljoen klanten) over naar de vernieuwde ASN Bank. Begin 2026 volgt de overgang van de klanten en franchisenemers van RegioBank naar ASN Bank. In een volgende fase is BLG Wonen met de partnerships in het intermediaire kanaal gepland.

Samenstelling Executive Board

Met de nieuwe organisatie per 1juli bestaat de Executive Board uit vijf leden: Roland Boekhout, Chief Executive Officer (CEO), André Haag, Chief Financial Officer (CFO), Saskia Hoskens, Chief Risk Officer (CRO), Isold Heemstra, Chief Operating Officer (COO) en Gwendolyn van Tunen, Chief Financial Crime Officer (CFCO).

 

 

 

 

Elke werkdag het belangrijkste financiële nieuws in uw mailbox? Meld u gratis aan voor InFinance Daily.

Deel dit artikel

Over de auteur

De redactie is verantwoordelijk voor de dagelijkse nieuwsupdates op de website InFinance.nl en nieuwsbrief InFinance Daily.

Reacties zijn gesloten voor dit bericht.