Ted Aerts nieuwe CEO Figo Pet Insurance

0

Figo Pet Insurance heeft Ted Aerts benoemd tot CEO als opvolger van oprichter Nico Schuurbiers

Aerts heeft meer dan 15 jaar ervaring in de financiële en verzekeringsbranche. Hij begon zijn loopbaan als strategieconsultant bij Kearney en vervulde daarna leidinggevende functies bij MS Amlin, onder meer als Chief Operating Officer en Head of Strategy & Digital.

Groeifase

Met zijn uitgebreide ervaring op het gebied van strategie, klantgericht leiderschap, digitalisering en transformatie is Aerts volgens Figo uitstekend gepositioneerd om de volgende groeifase van Figo Pet Insurance te leiden. De huisdierverzekeraar is actief in Nederland en België.

 

 

 

Elke werkdag het belangrijkste financiële nieuws in uw mailbox? Meld u gratis aan voor InFinance Daily.

Deel dit artikel

Over de auteur

De redactie is verantwoordelijk voor de dagelijkse nieuwsupdates op de website InFinance.nl en nieuwsbrief InFinance Daily.

Reacties zijn gesloten voor dit bericht.